Zniszcz ten dziennik #3

4/06/2015

Hej :)
Jak mijają wam święta ? Dzisiaj kolejny post z zadaniami z dziennika. Mam naprawdę co raz to mniej pomysłów a zostało naprawdę sporo zadań. Dzisiaj trochę inaczej. Zamiast czterech zadań, mam dla was pięć w tym jedno nie wykonane do końca. Mimo wszystko postanowiłam, że je wam pokażę. Jak już kiedyś pisałam, bardzo chciałabym zobaczyć wasze dzienniki i to jak realizujecie swoje pomysły, więc jeżeli ktoś również aktualizuje na swoim blogu dziennik chętnie zajrzę. 
Dodam jeszcze, że w piątek przyszła do mnie paczka z ubraniami z sheinside, którą niedawno zamawiałam. Niestety z kupionych pięciu rzeczy dostałam na razie trzy bo reszta idzie osobną paczką. Jak będę miała już wszystko, postaram się nagrać wam filmik co i jak. Czy warto jaka jest jakość tych ubrań i jak z cenami. 1. Zbieraj tutaj literkę W - Bardzo podoba mi się strona zapełniona całkowicie literkami W. W końcu gazety Bravo na które kiedyś tak dużo wydałam do czegoś się przydały. Zastanawiam się czy gdy wy robiliście te zadanie również zastanawialiście się dlaczego akurat W. Może od "wreck" ?

2. Przyklejaj tutaj naklejki z owoców - Wyżej była mowa o zadaniu niedokończonym. To jest właśnie to zadanie. Gdy tylko mama kupuje jakieś owoce sprawdzam czy nie mają one naklejek. Wydaje mi się, że szybko nie zapełnię tej strony.

3. Zrób papierowy łańcuch - Na początku miał wyglądać zupełnie inaczej. Nie miał być przestrzenny lecz raczej płaski. Jednak mimo wszystko myślę, że wyszedł fajnie.


4. Rysuj grube i cienkie linie - Zebra. O tak. Myślę, że widać to na pierwszy rzut oka. Jednak wykonanie tego zadania było bardzo trudne. W połowie pracy wyczerpał mi się czarny flamaster i resztę musiałam kończyć cienkopisem.

5. Wykonaj naprawdę ohydny rysunek - Może na razie nie jest ohydny. Nie na pewno nie jest. Ewentualnie jest trochę przerażający. Ale nie martwcie się, jak tylko znajdę coś obrzydliwego użyję tego do tej strony.7 komentarze

♥ NIE WYMIENIAM SIĘ OBSERWACJAMI
♥ JEŻELI PODOBA CI SIĘ MÓJ BLOG, ZAOBSERWUJ GO I PODAJ LINK DO SWOJEGO. JEŻELI TWÓJ MI SIĘ SPODOBA ZAOBSERWUJE GO :)
♥ NIE PISZ WULGARNYCH KOMENTARZY

Instagram