rosegal swimwear

3/22/2017

Co prawda do lata jeszcze trochę daleko, jednak zdecydowałam się napisać posta o strojach kąpielowych. W moje posiadanie weszły dwa stroje jednoczęściowe; czarny i biały, oraz dwa dwuczęściowe. Bardzo cieszyłam się na te zamówienie, bo tak naprawdę nie mam żadnego jednoczęściowego stroju kąpielowego. Jednak jest tego wszędzie tak dużo, że chce się kupić wszystkie mimo tego, że wcale nie są potrzebne. Zawsze zakup bikini odkładałam zaraz przed jakimś wakacyjnym wyjazdem. 
Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem do końca zadowolona z zamówienia z rosegal, ponieważ z 4 strojów są na mnie dobre tylko dwa. Niżej przedstawię to bardziej szczegółowo. Jednak tak jak zawsze do jakości nie mogę się przyczepić.1. Chyba mój ulubiony. Jeden z dwóch, które są na mnie dobre. Brak wystających nitek, kolor identyczny jak na stronie. Jakość bez zarzutu. 


2. Tutaj niestety muszę się przyczepić do rozmiaru. Ten strój jest strasznie niewymiarowy, jakby rozmiar dołu nie odpowiadał rozmiarowi góry mimo tego, że obie części to S.
Tutaj już musiałam poobcinać kilka nitek jednak nie było ich aż tak dużo.
Reasumując dół pasuje, a góra jest po prostu dziwna.


3. Ten strój jest dość wycięty, jednak nie mogę na to narzekać bo sama go wybrałam. Taki ma być. Słyszałam, że rozmiar w tym wypadku jest mocno zaniżony i zamawiając M nie popełniłam błędu. Nie wiem jednak, czy będę go nosiła.


4. Ostatni prześliczny biały strój byłby idealny, gdyby nie to, że jest za szeroki i nieestetycznie odstaje w talii. Zazwyczaj białe stroje mogą prześwitywać, jednak w tym wypadku nie ma o tym mowy. Materiał jest podwójny, nie musiałam obcinać żadnych nitek. Prawdopodobnie zaniosę go do krawca, może da się coś zrobić :)


Podsumowując, co do samych strojów to nie jestem jakoś bardzo szczęśliwa, bo jak wcześniej mówiłam, tylko dwa z czterech na mnie pasują. Jednak sama współpraca, kontakt ze sprzedawcą oceniam na bardzo dobry. Natomiast moja ocena sklepu to 4/5.
6 komentarze

 1. chętnie wskoczyłabym już w strój kąpielowy *.*
  pozdrawiam serdeczne :)
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. genialne :) chyba muszę odwiedzić calzedonię w celu szukania pięknego bikini na ten rok ;)

  _______________
  PorcelainDesire ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten czarny jednoczęściowy jest przepiękny! Uwielbiam cię za szczere opinie, bo wielu recenzentów robi wszystko, by przypodobać się firmie, z którą współpracuje. Więc dziękuję Ci za szczerość!

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się własnie nad zamówieniem jakiegoś stroju na tej stronie :)

  Będzie mi meeega miło, jeśli zajrzysz na mój:
  - BLOG
  - INSTAGRAM
  - FANPAGE

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam stroje kąpielowe... Oglądać je! :D Najbardziej podoba mi się ten z napisami :) Mam nadzieję, że i ja kiedyś założę taki dwuczęściowy strój :D
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń

♥ NIE WYMIENIAM SIĘ OBSERWACJAMI
♥ JEŻELI PODOBA CI SIĘ MÓJ BLOG, ZAOBSERWUJ GO I PODAJ LINK DO SWOJEGO. JEŻELI TWÓJ MI SIĘ SPODOBA ZAOBSERWUJE GO :)
♥ NIE PISZ WULGARNYCH KOMENTARZY

Instagram